Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Změna týdne - Nový mistr světa z České republiky!

Play

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

01:36

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

asi Army Vojtaano takže nedělní brzda Evropy 2 blížíme se do finále Takže je to změna týdne tentokrát máme velice pozitivní změnu protože máme nového mistr světa v disciplíně bench-press a není to let kdo je to Radek Filipi Jo jo a kdo je znalý situace tak ví že je krom mnoha Zlatých slavíků ho má doma Lucie Bílá a co Instagramu a postupem času To je vlastně tak obrovská od začátku když jeho ruka byla velká zhruba jako její stehno No ty velký telefon Zrovna jsem chtěl říct to nebyl úplně kompliment Jestli jeho ruka je velká jako syn Lucie Bílé Tak to by Lucka by za hrošíka menšíhoobrovský ruce ten člověk co to je Počkej já teď jedu tady koukám přes rameno to je ruka no ne no to je kérka největší kadeřnictví A myslíš že jako ty Slavík Jo má doma kina Police Jaký obrovský no Každopádně mám tady vzkaz pro všechny pes