Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Za co všechno můžete dostat veřejné práce?

Play

Poslechněte si podcast

23. 10. 2019

01:46

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropa 2 nedělní brzda a jdeme se podívat za námořnictvem a konkrétně za Romanem Je to muž z Polska které zažilo všechno na světě A až v Polsku jedna věc a zase zpátky doma překvapila On byl v obchodě ochutnal švestky v čokoládě zaznamenali ho kamery můžete nakoupit ale protože to bylo nechutné tak to zase vrátil zpátky a Soud rozhodl že se musí odkroutit 20:00 veřejných prací 20:00 to není málo za jednu švestku přijeli švestky pro něj vůbec něco jako v obchodě takže to třeba nezkusil vrátit Dejte mi 12:00 na kolik hodin od makal 20:00 musí teď kterou ti ale mnohem větší hodnotu No to jo to je strašně chápu kdyby někdo ukradl z Kinder vajíčka hračky třeba ale švestku z čokoale pozor pozor Můžou se krásně různé věci Jo jo já se k něčemu chci přiznat trochu Já jsem se v mládí chytil špatné party a bylo za úkol aby ses dostal do té party si musel něco ukrást v obchodě a ukázat jako že jsi to ukradl Tak já zase chtěl do té party dostat ale zas nebylo blbý krásně co jako velkého nebo to tak jsem ukradl kuličku hroznový na normální ale čoveče prošlo to jsem se do té party a dostal jsem