Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Úvaha nad tím, jak se dají pašovat kaktusy z JAR?

Play

Poslechněte si podcast

23. 9. 2019

01:30

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Lenin Evropu 2 nedělní brzda nafty Army Vojtaano máme tady pašerácký příběh příběh dvou pašeráků z Čech 2 Češi v Jar pěstovali kaktus i nějaké ohrožené druhy a pašoval je do Evropy dobrý no samozřejmě chytli u toho Já si říkám sada pašování kaktusů je to asi jediná věc kterou nemůžeš pašovat zadku sorry že jsem monotematicky dneska už tam bylo koště Uvědomil si to ale jako Tak to jsem nemohl nemohl nechat být ty vole vždyť se mě zajímalo jak na to přijdeš jako se ráno probudíš a řekneš si počkej co budu dělat že dostanu se pašerákem něco jednoduchého do kaktus s Járou do Čech To je dobrý to ale oni to nemůžu vozit takhle jak jsi říkal ty Abys to dávají po těle ale taky dobrý každý pohyb je život No tak takhle Každopádně nějak se to provalímusel někdo to na ně píchnout musel ale já to si asi docela bedny ne Když jako Ono to není lehké vypěstovat nějaký třeba ohroženej druh nebo takže není jako tak jak si představuješ ten trojzubec na kterém je kovbojský klobouk to snad nějaký jako malý věci víš jak je to přece nemyslel bedny na ty kaktusy Já myslel že myslíš že jsou to docela bedny ty pašeráci to co jsi úplně nemyslím Botanická mapy