Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Svatba – Facka – Drink – Jak byste rozřadili osobnosti vy? (14. Díl)

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:50

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

ladit Evropu 2 nedělní brzda nafty Army Vojtaano a naše oblíbená rubrika říkám naše Pánové ještě si vás není úplně na naše oblíbená rubrika svatba včely a řeknu 3 osobnosti a nafty Army vyberou s kým by dali svatbu kombi dali facku a s kým by dal i drink dnešní osobnosti pánové jsou Tomáš Plekanec a na řeč Dara Rolins aby jsme tam měli nějaký kočku a Xindl X aby jsme tam nějaký xindlem koho fackovat samozřejmětak svatba já můžu začít servisní nevím co bys mě trošku daru Rolins to byla totiž moje i taková dětská kola Skalní ona se mi líbila už když zpívala zvonky štěstí a já bych jí zazvonil zvonečkem už tenkrát tak já jsem hokejista No tak ten je volný Teď jsem No teď už zase ne to Montreal se podívali ve sportu na trošku tlačit musí být něčím zajímavý viď ta no no no tak to bude asi dialogy 2 hokejky doma na gauči s rozhledem k tomu jak to má našlápnutý všechno tak asi budu u plotny No to bych rád vařilo Za ty prachy Ok to takhle pacičkakomu já teda zase začnu já bych ji ubalil plekancovi protože opustit takovou holku jako Lucinka Ondráčková tu jsem milovala daru taky ale ty jsi miloval Podle mě úplně všechny holky a teď nejméně zkoušel i přesto 70 číselné Já nevím tak asi Ondrovi No xindlovi Ondro já ani nevím ani nevíš protože jako dám sem chodím že jo No tak sorry Ondro a drink teda že tam zbylo tvoje manželka No já jdu s Bárou Já už jsem na drink s Ondrou párkrát bylo už jsme nebyli dlouho tak já si s ním dám a on se se mnou ale bude bavit ještě když teď slavný trochu jo na malý drink mojito alkohol do jejího života nepatří co jsem koukal a hlavně aby to mělo Rytmusživota