Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Svatba – Facka – Drink – Jak byste rozřadili osobnosti vy? (13. Díl)

Play

Poslechněte si podcast

25. 9. 2019

02:19

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

je tady nedělní brzda a s ní svatba facka drink naše oblíbená rubrika takže já tady pro vás jsem dneska jména tří osobností A předpokládám že s tím nadělám trošičku z krve Tady v baráku takže minimálně jedna facka bude muset padnout To jsem zvědavý jestli s tím vypořádáte takže upřímné Ježišmarja takže Zorka Hejdovátak až takhle Leoš Mareš a Tomáš zástěra Tak pojďme pojďme začít svatbou a je to nemáte tak těžký a umí postavit ten tábor si vezmi si postavit stan tábor já si ho beru to je kluk do nepohody uvidíme co na to tom v pondělí jaký jsem viděl co máš v garáži tak já si beru ale já jsem zvědavý jak to řekneš florco vztah vztah kaz pro tebe borci ani jeden si tě nevybrali na svatbu hou hou hou No jdeme dál No jak to jde pojďme na tu facku teda no teď jsem zvědavý to Tomášovi kamarádi Takže to jediný nejtěžší kvůli čemu takhle dnešní rubrika je tak já ho z Havaje na mě abych dal facku buď ale byl jsem chlapovi prostě neřekl dřív se zorkova to je mi dobře z toho vybruslil takže jsme tento roku na drink zorko vzkaz pro tebe Building číslo 2 brzda