Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Samo fór, aneb vtipy, které jsme teď vymysleli

Play

Poslechněte si podcast

7. 8. 2019

03:12

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropa 2 nedělní brzda máme tady naší rubriku samo for což je rubrika kde říkáme vtipy které nikde jinde neuslyšíme net vlastně zde vymýšlíme každý sám za sebe se jeden připraví je to autorský vtip a tak Arnika si můžeš začít důkazem toho že si je sami vymýšlíme je to je to trapné a za chviličku tak já jsem před chvílí vymyslel for zastaví policie řidiče tam přijde říká Dobrý den řidičský průkaz Tomáši Dobrý den doma Šel bys to udělal 3 přestupky po sobě jednak jste teda projel na červenou 1x Kroužil 40 minut po kruhovém objezdu a když se ho opouštěl ještě navíc tak se nedá znamení o změně směru jízdy a Tomáš říkal že nejsi bývalý to strašně vytáčí to budea na červenou a jsem nejel Nejel jste na červenou a zelenou a někdy na griotku Jo dobrý Teď přijde ten říkal že máš špatný Tak já mám ještě o něco horší ale má dva vrcholy jo Takže ten chleba a vánočka se v pátek večer Rozhodnou že půjdou na diskotéku a chleba říká Vánoce ty vypadáš nějaká ve stresu a on říká já se bojím že se tam zase zapletl s rozinkami dobré ale já mám taky taky vlastně trošku podobný smysl Hele tak já mám The Davidguláš a David říká sorry promiň ale zdá se mi to nebo ty jsi fakt jako guláš a Gulášovou A co jako A David říká nezlob se já vím že to asi blbý ale to by mohl být jako super příběh ne David a guláši Ne to zní ne a guláš říká No ani ne Hele sorry já jsem studený guláš ne teplejDavid a Goliáš nebo jak to tam vypadá jako David se chtěl seznamovat s gulášem ale ten nechtěl že není tepleji kam mám ještě ještě teď jenom ještě Tomáš pak říkal Uprav si to mám příště odbočovat novinky