Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Rekordní počet zubů

Play

Poslechněte si podcast

5. 8. 2019

01:39

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropu 2 nedělní brzda Návsi Army Vojtaano a jakmile máme zprávu z Polska z Ruska nebo z Indie tak si můžete být jistí že to bude sranda no že to bude zajímavý V jakém směru tady máme zprávu z Indie 7 letému chlapci vytrhli 526 zubů tak to není sranda úplně ale je to teda divokých 526 zubů a jeho dlouho bolelo v ústech furt nemohli přijít na to co a pak zjistili Chápeš to Je hrozně bolelo tak už jsme na to přišli Já teď se dívám do pusy konečně a koukám ty tam máš 526 zubů bolela asi 496 vpravo dole víš kámo tohle vrtat tak to je práce to je full time job na 14 dní to nebyl chlapeček to bylo ozubené kolečko ne přijde ozubené kolečko k zubaři a řekne Dobrý den pane doktore tak jdeme na to musíš udělat jinak přijde Zubatá tak jsem se toho vůbecZubatá nedostane On je Zubatá primáš nějakou zubatou kámošku nenajde zeslab tak jsem jenom chtěl říct že co Nazdar píčo ušatá si zuby adiposa do Pákistánu nějakou odezvu A navíc vadila přes zuby