Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Proč v Rusku málem bourali miliony balkonu?

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

01:45

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Kuwait Kuvajt a máme devět minut do 9:00 ladíte nedělní brzda jdeme se podívat do Ruska to už je skoro pravidelného Týnko moje teď tam byl nový zákon že jsem větší pravděpodobností přestane kouřit na balkonech ne Češi Rusové se vzbouřili vlastní svět a vzali vlády na co asi jako balkóny teda mají nebo budou vlastně mít když tam nesmí kouřit vyšla nová vyhláška že vlastně od 1 října kouřit tu budou moci jenom musejí být opatrní aby to požární bezpečnosti řešení a nemělo zábavy Zákon pro Rusy To je ale buďte opatrní Takže počkej výsledek je teda že se s ní zase na balkon asi jako to bude tak že když si půjdeš zapálit a tak si vezmeš třeba jsou hasičák aby to bylo všechno v pohodě a tak se nemůže divit vodní stavy před rozhodnutím jestli zbourají třeba 85000000 balkonu který tam k ničemu a nebo teda udělají výjimku a lidi budou kouřit opatrnější Ono by nebyla cesta jim naředit odkudtrošku tím začal Možná ti to začalo tím nezkazíš určitě ale tam jde o to že v putinově Že se líbilo Putinovi vadí kuřáci No ten se tomu se líbilo To že by se nekouřil na těch na jak se to vrátí tak to já se divím že se jde proti Putinovi A já si myslím že se to vyřeší Tak že se začnou ztrácet balkony budete no my se pomalinku na balkonech a u nás je situace přesně opačná Náš pan prezident žije na balkoně podle všeho celý svět jeden velkej popelníček