Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Proč musí na Kubě opět zapřáhnout voly?

Play

Poslechněte si podcast

27. 9. 2019

01:05

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropa dvě nedělní brzda a jdeme se podívat na Kubu kubula a Kuba má teď problémy Může se zvýšily sankce v rámci Amerika a Karibik na paliva hlavně na naftu No a teď vlastně Kuba teda říká jednoznačně to že v rámci omezení a tady těch všech restrikcí musí zemědělci zapřáhnout zpět vole a a a a je to tam kde to bylo místo traktoru volat teda zase takhle No jo no jsme na pracáku traktoristu na Kubě prolézačky pro děti nebo něco podobného Ale ty se to krásně zase vrací zpět takhle a já myslím že poslat volej na pole může být i pokrok to správně uchopit měna na Kubě došli data zavedení linky zpátky No a krávy na poště Budou furt to by šlo brzda