Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Proč je v jedné slovenské firmě zakázán pohlavní styk?

Play

Poslechněte si podcast

23. 8. 2019

01:13

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nedělní brzda Evropy 2 na storno slovenská firma začala ustupovat svoje zaměstnance až tak daleko že jim zakázal A světe div se pohlavní styk po holení Pohlavní styk na pracovišti ale pozor ale pozor ostatní praktiky zůstaly povolenek ostatní sexuální praktiky můžeš ale nemůžeš jenom přímo jako jenom jim z jídelny odnesli švédské stoly prostě kontrolovat tak jako můžeš na zkontrolovat jenom chodím s rozhodčím co tam děláte Jo pardon t69 jo tak já jsem nevěděl jsem nevěděl Tak to jenom dejte Ale no tak to je ale je to zajímavý přístup tak ale podle mě jako za píchačka My už můžou ne v práci je to z ruky do huby Hele ale víš koho tam mají Nejradši v téhle firmě že tam mají takového rebela na Slovensku Nikola Šuhaj loupežníkbrzda