Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Proč chlap zdemoloval bagrem šéfovi auto?

Play

Poslechněte si podcast

11. 10. 2019

01:49

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nedělní brzda Evropy 2 Nasty Army Vojtaano jsme rádi že jste s námi brouzdám si tak ve světě internetu a přečtu si tuhle větu jsme vděční že nikdo při incidentu neztratil život či Nohu tak jí zaplať žralokem není není říkám si taky o čem to je Je to o tom že v Anglii jeden dvaapadesátiletý Dělník který přišel do práce pod vlivem alkoholu tak jsem ho prostě poslal domů ona ani nevyhodil měl hodně ho šéf a on už se to stalo několikrát a ono to přes to tak vytočilo tak naštvalo že se vrátil vzal obrovský bagr a zdemoloval normálně jeho osobní auto a ještě jeden kamion Škoda obrovská nesmíš naštvat prostě bagristu v práci když obchoduje s bagristou je to blbý nápad vyhodit bagristu ne mohl vyplatit nějak přemýšlím jako koho bych se nebál vyhodit a prodavače cukrové vaty co se staneŠmarja na bytě Neu motal nezvyklé No Ježišmarja celou dobu celý svůj život vlastně kope díru furt kouká do díry a teď konečně jako možnost něco vizuálně vlastně vlastně hrozně náročná práce psychicky kdo by chtěl celý život koukat do Rožmitálu pod Třemšínem díra maximum Evropa 2