Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Nová vířivka na jednu část mužského těla

Play

Poslechněte si podcast

25. 10. 2019

01:41

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropu 2 nedělní brzda nafty Army Vojtaano pánve Chodíte do vířivky Jo tak jo vyjímečně protože na trhu je zcela nová vířivka No je to speciální vířivka na varlata vážně stojí 900kč asi ne Já myslel že normálně fakt pojď za 900 normálně dělají No tak můžeš si koupit jestli ti to přijde na oběd se máš Hele jestli ti je to málo 451 ne tak si můžeš koupit zlaté zlatou výšivkou taky dělají ale už několik tisíc dolarů co a jak to funguje to jako je ruční asi Zdraví je to řekl ručníku v koupelně a tady Poulová ruční No jako ruční doručení není je na varlata jako není na ruce a já vím a mně se s ní jako podle typu to je pro tebe jak ti to má velikost tomu podle ponožky velikost protože čím jsi starší tím větší protože tak je můžeš jako třeba souseda můžeš udělat když nemáš teda úplně velký ponor ale udělat takovou párty ve vířivce jako koukni se kousek maximum muziky