Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Nejstarší rodiče na světě

Play

Poslechněte si podcast

13. 9. 2019

01:38

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

ladit a Evropu 2 nedělní brzda nástěnný wojtáno A to jsou čísla pánové poslouchejte 74 letá žena porodila dvojčata já ti letý manželem spotřeba inkoustu šest let rozdíl tak jenom ať a Stalo se to v Indii jindy ale teda občas ne indel Bohužel bohužel tak veselá zpráva To není protože takhle přirozeně indicky to nešlo ale bylo to díky darovaným vajíčkem a zase darovaným vajíčkem na zuby nekoukej Velikonoce toho takže miminka půjdou za dva roky do pečovateláku místo do školky do hospicu v šesti do první třídy kytky a to tak teď za chvíli za chvíli takhle takhle ty to co si vybaví když se řekne prarodič nebo jako starý člověk prášky na klouby dostanou zas budou reklamy a zase na druhou stranu ono v Indii se docela dožívají vysokově kosti ne naloží Libenice raději starý podle toho vzorce se narodí 50 let tak aby aby ten jel do 150 brzda aneb jakoby show