Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Na čem se dá taky vydělat

Play

Poslechněte si podcast

14. 8. 2019

01:33

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropu 2 nedělní brzda nafty Army Vojtaano a jedna žena a nemám a tady je teda je v Japonsku a vyrábí dokonalé protéze malíčku pro bývalé členy yakuzy To je ten gang mikina důkaz na důkaz o věrnosti a paní v tom mu viděla jako ani ne byznys Ale že jim chtěla pomoct se začlenit do společnosti protože ono se na ně kouká skrz prsty to je teda hodně lidí co měli osekaný všechny prsty na ruce jenom Prostředníček měli tak mi to ukazovalo že ti ukazuje ukazuje Já bych to jestli by jsi fakt viděla bych to posunul na truhláře ještě teď protézy nestačil dělat na prsty já kdybych chtěl teda náhradní jako tak Jasné je že si musíš mít na zimu světlejší na léto tmavšího Tak to je jasný ale když už bych jako protézu malíčku Tak já bych chtěla být třeba 1nasazovací která střílí rybářský prut pro to oni si řežou malíčky protože maličký jsou úplně o ničem jako v čem a malíček malíčkem se nedlouho se nikde jinde maličkým si nic ne prohrábnutí je úplně k ničemu protože nic nevím ne brzda