Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Kolik vynosil silák kilo na Sněžku?

Play

Poslechněte si podcast

2. 8. 2019

01:15

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

silák z krásných českým jménem Stepan domorad jako že rád doma chápeš z Vrchlabí tak je rád doma ve Vrchlabí rekord ve váze vynesené vlastní silou na Sněžku ten borec tam vytah zátěžová z 170 km Pro představu Já jsem to měl na zádech udělení takže to měl jako stolici velkej zadek mě udělat 170l těžký den PET lahve do patra a ty tam s ní vytáhnu tak to je jako celý jenom pro představu abyste si vědět jak 70 km jaké lidské Mraveneček vypadal 170kw oni tam prý měli Maxim Turbulenc koncert na Sněžce takovou kyvadlovka jako tak po jednom je tam tahal to máš tak 170 myslím no ale je to hezký takovýhle rekord na druhou stranu do them bookflašky do tebe tahá dolů já to jdu tahat nebudu Kdo je paní skutálí nedělní brzda