Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Kam šel společensky unavený muž spát

Play

Poslechněte si podcast

16. 8. 2019

01:27

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nemusíme do Ruska ani do Polska zůstáváme v Čechách a jdeme se podívat na jedno Eso které padlo ve Zlíně čtyřiašedesátiletý Muž měl asi náročnější večer vracel se domů a nějak popletl prostě z místnosti a vůbec mi když to je snadno může stát měl pocit že v bance tak mi to přece nikde bankomat že to je jeho ložnice a ona ne Blitz a solidním způsobem si jako sundal kalhoty narovnal se a odložil si na ten bankomat sundal si zbytek podle že se to vedle sebe a pak si tam lehnu do takového jako prenatálního stavu vypadat jak Terminátor který se narodil prostě úplně jako na Ty ono to zní absurdně ale ona zase u to není úplně hele bankomat má ten displej u televize a ten ten koš na ty účtenky že jo tak tam si možná ulevil nějaké účtenky že jo tak měli čím to potom uklidit On si prostě tam máš ty znamení jako že je doma tam byli asi prostě jenom nebo smyslbabybox pro dospělý už je to doma Stará ho vytáčí už léta tak se tam šel vyměnit nechat nový ještě přijde přijde domů a a tam vidí bankomat jak si myslíš že je doma