Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Kam se (ne)dají schovat věci, které pašujete

Play

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

02:02

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nedělní brzda Evropy 2 Nasty Army Vojtaano hoši A hlavně mi posluchače Já tady čtu teď neskutečný titulek právě teď na internetu takže to zase pravda schovat drogy pod předkožkou nebyl dobrý nápad dobrý Co mě zaujalo australský mladým Copak radši tě na tom ale borec normálně na hudebním festivalu v Melbourne chtěl propašovat drogy tady na tom choulostivém místě první co mě napadlo že se určitě ne jmenoval kód nebo Roubíček že to co No promiň Promiň ještě jsem chtěl dodat jako odhalili odhalil jeho speciálně cvičení služební psi jako byl jsem mu že se mu zakousl vlčáka Check of často cvičit tak jako docela dobrý doporučení když pojedeš na dovolenou a už se ti do toho nevejde do kufru tak pořád ještě mi tam třeba Ty přeskáče jaroTam by se dalo Třeba by mohla být jako Míra Nebo abys mohl odhadnout hmotnost nebo objem víš jako je to připomíná koutu středověku Míru jak byl jako lokty a tohle Takže bys byl v obchodě a kolik toho chcete já nevím tak dvě a půl 30 Kč a zabalte a ten bobkového listu je to je tak ještě zajímavá fáze to jo máš trénink těch psů na různé jako já být třeba to je snad Tohle to mě zrovna z být tak nejsou úplně vlastním životě asi populární mezi ostatními dělají předkožky vlastně ty policie sněžilo cvičí typ se že mají tetované rukávy A ty si myslíš že mají nějaký takový malý chránič do malý podle tohomaximum