Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Jaký jsou nejhorší lidi v letadle?

Play

Poslechněte si podcast

30. 9. 2019

02:11

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nedělní brzda Evropy 2 Nasty Army Vojta čínská pasažérka v letadle měla pocit že se jí špatně dýchá tak to vyřešila tím že otevřela dveře nouzového východu naštěstí ještě na zemi na letišti jinak by asi to letadlo přeletělo prázdné do Pekingu v letadle vůbec jako složitý prostředek v tom že pro mě třeba není líto ani příjemné Já nevěřím ničemu co má 16 milionů tun a letí to ve vzduchu Ale nedávno jsem letěl v letadle a dostal jsem to nejhorší místo psychicky nejhorší místo v letadle Víš který to je který můžeš dostat na podvozku na podvozku určitě ne tak psychicky nejlepší místo v letadle když letíš přes oceán a sedíš v první řadě za první třídou jak na to se vůbec ne cítíš jak idiottam Ne čuměl ale stejně ten prstík Libušky to malinko otevře takže tam 9:00 umíráš na skrčenina a před tebou frajere nohy na stole pohodičku třeba lehne tak že vlastně od pasu víš je v první třídě a nohama je v té normálně tam kde jsme všichni ostatní 90 procent planety No a tak jenom nabádám tak všichni ostatní Jako kteří by si to chtěli vyzkoušet že to je docela dobrý bys měl malinko ale ale bude kopat viď protože jestli mě něco v letadle trápí Tak co je vždycky sehraná dvojka kopačka sklápěč jsou dvě děti sklápěč přede mnou že jo sklápí a a zároveň ten druhý Kope do z hlívyjakoby show