Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Jak se Nasty vrací do dětských let?

Play

Poslechněte si podcast

21. 10. 2019

01:59

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

nedělní brzda výměna ano Změna týdne naše pravidelná rubrika Army Nasty Vojtaano Já mám dneska takovou lehce osobní změnu týdne pro vás a to je tady u nás ty ho znáš je zase dítě chudák malej kluk chudák nevím no stavíme stavíme všichni ale tohle víš tady mám problémy motor myslel že modrá kostička cesta jako na tu centrálu elegantní a můžeš zahájit chat a vlastně hnedka 2. otázka Když jsem popsal můj problém s motorem nezeptali A kolik vám je tvůj jako 34w jak se to tam vzalo Ale tadykterej si neví vůbec rád je nebo co přesně ale to je zase hezky ty tak to dneska všechno funguje rozumíš za nás něco měli Tetris a mohl poslat telegram někam Maxi na tu tabulku magneticko jak se točil těma dvěma kolečkama a já ti dám tetry ještě předloni ale to jsem se to hráli vždycky jenom na toaletě Ty jsi se nepletu na záchodě Tak ti rovnou Ne já to hrál normálně mimo u stolu a je to já taky teda nevím ale představím si že jo že pak jak on si přeješ ještě ještě to potřebujete zhubnout dlouhoumaxximum muziky