Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Jak se bude jmenovat nový pořad Jiřího Ovčáčka

Play

Poslechněte si podcast

12. 8. 2019

01:54

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropu 2 nedělní brzda na firmy Vojtaano bookmakeři vypsali kurzy na nejvtipnější názvy nového pořadu A proto že Pánové já nevím jestli to vyjde ale Jiří Ovčáček bude mít tramtadadá bude mít svůj vlastní Pořád se tak jsi řekl jako Jiří Ovčáček a dám si a tramp budou mít vlastní pořád bude to pořád Jiřího ovčáčka a hub a předepsal kurzy na různé názvy jak bys to mohl jmenovat Cuba Peříčko Jiřího ovčáčka 750 ku jedné kurz jo nebo Ovčáček čtveráček to už máš tři ku jedné sluší to se možná dobrý no já jsem si představil spíš třeba Magion Jiřího ovčáčka Víš nebo něco co by jsi tam měl jako Jiří Ovčáček Jaromíra Soukupa Ovčáček Jaromíra Soukupa taky dobrý ale nejvíc vyděláš největší kurz je 9999 ku jedné a je to na název fíkusJaromíra Soukupa profi s.r.o s kytkou Bude to stát Warface čundrcountry ovčáci bude mít za hosty Viď třeba koho si pozve prvního třeba na to jsou tam také kurzy Československo No tak hele tak největší šance že první bude pan prezident Jo já si myslím že první bude Honza Musil z toho pro ten tam bydlí na Barrandově to jenom kousek s Katkou brožovouNo hele nevím ať se to jmenuje jak to já budu koukat po domě se bude jmenovat Právě jsem se vrátil z hradu Jaromíra Soukupa brzda