Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Emancipace v seriálu Kobra 11

Play

Poslechněte si podcast

4. 10. 2019

01:31

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

ladit Evropu 2 nedělní brzda nafty Arduino a je tady obrovská změna dámy a pánové emancipace Došla už tak daleko že Simír z Kobry 11 dostane parťačku ne ne že bude že si Míra nebude řešit Simír ale už nebude z Gerchán a ani s jiným frajerem a budou se po dálnicích honit spaní jako stačí ne aby to bylo Samozřejmě genderově vyrovnaný Já nevím proč se Kobra 11 netočí u nás děláš kotrmelec a Jižní spojkou a děláš ho až do Velké Bítešeto jsem nechytal a nože rozbombardované že by šel by jsi ven Kdyby jsi viděl kopru jen abys věděl kolik tam je nehod jak se vyžívají v tom jak tam ničí auta auta není žádný kaskadéry Hlavně že tam celou dobu on sám ten základní a teď ještě mu tam dej Kobru a já jenom mezitím jsem se podíval pánové na tu na tu parťačku i s ch o Cobra No to je starší Aha tak oni mu tam nasadili bobra 11