Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Co vypěstovala Čína na Měsíci?

Play

Poslechněte si podcast

18. 10. 2019

01:38

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

hladit a Evropu 2 nedělní brzda nástrojárny Vojtaano Podíváme se do Číny nebo spíš na měsíc začíná na Měsíci vypěstovala bavlnu že to nevím a hned to proto ti to říkám jako běžný a SOU Polička nebo třeba hele nejdřív zkoušeli vyzkoušeli i brambory droždí tak možná Soukupa ale píše se tam tam tam tam přijedeš a nachází se máš rozdělené teda nebo jak to je in Munich zvířata bavlna jenom takový předvoj aby to někdo sklidil No když mi bavlněné plantáže to už historiijednou bylo to někdo je to trapný jako posílat tam děti dvanáctiletý jak tam pošlou Zvířata jsou v 6:00 a já mám pocit já mám pocit že za pár let bude ale možná Měsíc žlutý protože bude celý Řepka když se chytne bavlna akce chytne řepka měsíc bude celý Řepka Benešov