Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Co ukral už asi každý z nás?

Play

Poslechněte si podcast

19. 8. 2019

02:11

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Baltimore vokálek tam jdeme do Itálie Pojďme se podívat tak takového letní téma 2 Francouzi si chtěli odnést jak oni sami říkají suvenýr z Itálie a tak si naložili do 14:00 pak 40 kg písku a oni nechytli jsem všechny jsem chytl a měli to mě jakým sportovním autě ještě ten podotýkají mně to nevychází 14:45 kilo Písku takový nějaký větší zřejmě ale aby se zase nevešly do sportovního auta Tak pojď dál to byl asi nějaký Erkil Poirot asi 10 let ale jako co se týká toho písku toho konkrétního Tak už je vzpátky i s mušlemi Hledat někoho a do nejvyšších míst mám protože to tam je vlastně měla dřív teď už na starý kolena už tady ten byznys nechala už odešla a řemesla ale dřív z každé dovolené protože jsem měl i mušle jako tobě na takovou rodinou jsou kroupy v obýváku vystačilo jako to bylo všude takže Hele sorry jenom je tomu dobře rozumím ono co za to docela vysoké tresty tam pokud se nezdá Takže borci ukradli 40 kg Písku přijeli benzínce teďka zátah všechno helikoptéry mi to rychle běželi na hajzlik nasypali do mušlí abys to zbavili a mě to vrátili s mušlemi na tu pláž a já ještě kamaráda který taky tady to dělal Jmenuji se David příjmením ráda a on měl na ticho na to měl krabici krabici Hlavní měl 50 km a ten už si to příště rozmyslí pořádněDolní brzda kovy nedělní brzda