Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Co je povinná výbava lovců bouřek?

Play

Poslechněte si podcast

7. 10. 2019

01:25

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Evropa 2 nedělní brzda a já jsem koukal na záběry dvojice mužů kteří poslední dva roky zasvětili zajímavé zajímavé zaměstnání měli poskládat jak to potřebujete Já jsem byl z toho Vzhledem k tomu že oni bouřky a vlastně natočili dokument o tom kde jsou nejlepší blesky a kde to fouká Já ho Lovci bouřek jako zaměstnání a No tobě to přijde fajn že někdo chodí do práce a furt má prostě hnusně a někdy hezký kariérní postup že někdo začne deštěm a potom malými větrem a pak do toho létají blesky a pak už je to jak roste Vše nej borec a když je začíná s větrem a a pak se přidali Já si přece lx2 Lovci bouřek baví jako včera Já jsem sbalil takovou mladou vichřici co ulovil si něco No já mám takovou starou BowRudolf udělat na mladý vichřice bacha můžu udělat průvan v peněžence ale Hele a víš Prostě zletilosti nosit do práce suspenzory protože trefit kulovej Blesk