Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Evropa 2

Zábava

Co je levnější cesta do Brna nebo na Měsíc?

Play

Poslechněte si podcast

16. 10. 2019

01:32

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

To je mazec! 

Automatický přepis podcastu

Bang Bang do našeho českého rozpočtu pozitivní 10 po 20:00 jenom pro vás informace pro mě teda velké Objevení od roku 2008 jako Česká republika dáváme pravidelně peníze napiš smírné programy a i letos Česká republika na kosmické programy jako člen Evropské komise kosmické agentury ESA budeme dávat 1 a půl miliardy vůbec nevěděl ty se furt ho nějaké koruny kolik dáme vesmírný program nesmírný program nějaký hodně nesmírný ale jeden a půl Miloš není málo na cestu do vesmíru No tak málo jak se to vezme tak jedna a půl miliardy je na 1 a půl kilometru ceskedalnice To je pravda Co máš k balík to nedělá cca půl d13 hele a ono jestli teda vyjde levněji vesmírný program takže Cesta na Měsíc vyjde levnější než cesta do Brna tak já nevím jestli do toho Brna jezditale každopádně tam budeš dřív za měsíc autobusem už jenom dostaneš noviny hlavně jezdí přes Vysočinu takový puchýř na mapě České republiky tam je vždycky sníh a vždycky tam nejede a od Vysočiny na měsíc To už jedeš to už potom hned ale ale pak těch 5:00 na tu Vysočinu brzda