Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Marek Eben: Kdybych se měl stát kusem oblečení, byl bych klidně mikina

Marek Eben: Kdybych se měl stát kusem oblečení, byl bych klidně mikina

Obrázek epizody Marek Eben: Kdybych se měl stát kusem oblečení, byl bych klidně mikina

Poslechněte si podcast

10. 2. 2021

14 min

V rubrice Brambora s vejcem, která se řídí heslem, že není hloupých otázek, se tentokrát Ivana s Alešem dovolali moderátorovi, herci a zpěvákovi Marku Ebenovi. Zkraje na něm vyzvídali, jaký má vztah k zubním ordinacím, ale řeč se stočila i na další zásadní témata, jako je například pověrčivost, horoskopy nebo škubánky a koprovka.

Popis podcastu

Lehce chaotická rubrika Ivany Veselkové a Aleše Stuchlého. Živé telefonáty celebritám všech kategorií včetně těch top provařených, ale i těch, které neznáte, nebo vás nezajímají.

Všechny díly podcastu Brambora s vejcem můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .