
Ještě před pár lety byla tato značka v druhé desítce, teď patří na úplnou špičku českého trhu. Povídali jsme si s jejím šéfem
Možná vám to přijde podle výsledků z posledních let těžko představitelné, ale Toyota ještě nedávno byla až v druhé desítce českého trhu. Co všechno stojí za úspěchem českého zastoupení? A budou Toyotě stačit hybridy i do budoucna, nebo se bude muset více zaměřit na elektromobily? Nejen o tom jsme si povídali s Martinem Peleškou, Country Directorem Toyota & Lexus CZ.
Popis podcastu
Garáž provoněná benzinem, která nepohrdne ani úsporným nafťákem nebo bzučením elektromotorů. Povídání a rozhovory o autech, ale i motorsportu a všem, co s automotive tematikou souvisí. Zaparkujte u nás a připojte se ke komunitě automobilových nadšenců!
