Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na návštěvě u Luboše Tomišky

Birdifly podcasts

Birdifly

Volnočasové

,

Děti a rodina

,

Rodičovství

,

Hry

Na návštěvě u Luboše Tomišky

Obrázek epizody Na návštěvě u Luboše Tomišky

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

25 min

O epizodě podcastu

?? Kladli jste si někdy otázku, jaké by to bylo vést zoo? Mimo jiné i na tuto otázku jsme se zeptali bývalého zástupce kurátora Loro Parku na Tenerife (největší kolekce papoušků na světě) Luboše Tomišky. Vítejte u dalšího dílu ze série "Na návštěvě u chovatele".

?? Have you ever wondered what it would be like to manage a zoo? Among other things, we asked Luboš Tomiška, former deputy curator of Loro Parque in Tenerife (the largest collection of parrots in the world). Welcome to the next part of the series "Visiting the breeder".

ODKAZY/LINKS

Web: www.birdifly.com

Facebook: www.fb.com/birdiflycom

Instagram: www.instagram.com/birdiflycom

🇨🇿 Kladli jste si někdy otázku, jaké by to bylo vést zoo? Mimo jiné i na tuto otázku jsme se zeptali bývalého zástupce kurátora Loro Parku na Tenerife (největší kolekce papoušků na světě) Luboše Tomišky. Vítejte u dalšího dílu ze série "Na návštěvě u chovatele".

🇬🇧 Have you ever wondered what it would be like to manage a zoo? Among other things, we asked Luboš Tomiška, former deputy curator of Loro Parque in Tenerife (the largest collection of parrots in the world). Welcome to the next part of the series "Visiting the breeder".

ODKAZY/LINKS

Web: www.birdifly.com

Facebook: www.fb.com/birdiflycom

Instagram: www.instagram.com/birdiflycom