Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kde je Bůh, když to bolí? (Rút 1,1–5)

Poslechněte si podcast

29. 10. 2019

53 min

O epizodě podcastu

Rút je kniha ze Starého zákona. Proč máme knihu o pohanské ženě v době soudců Izraele? Pravda je, že žijeme v podobné době, jako žila Rút, během které všichni dělali to, co bylo v jejich očích správné. Abychom tuto knihu správně pochopili, musíme vážit čtyři aspekty té knihy: období, okolnosti, osoby a obtíže. Kazatel: Marcus Denny Událost: Nedělní shromáždění Datum: 6. 10. 2019 Text: Rút 1,1–5 http://www.bskk.cz/ Otázky ke studiu knihy Rút: Proč je kniha Rút v Bibli? Jaký je hlavní cíl té knihy? Nápověda- podívejte se na 4,18 až 22.  Jak reaguji já, když moje plány dopadnou přesně opačně? Co kontroluje mou mysl a myšlení, když čelím bolesti a zklamání? Jaké verše mám připravené v mé mysli, abych správně mysel v každé situaci?

Rút je kniha ze Starého zákona. Proč máme knihu o pohanské ženě v době soudců Izraele? Pravda je, že žijeme v podobné době, jako žila Rút, během které všichni dělali to, co bylo v jejich očích správné. Abychom tuto knihu správně pochopili, musíme vážit čtyři aspekty té knihy: období, okolnosti, osoby a obtíže.

Kazatel: Marcus Denny
Událost: Nedělní shromáždění
Datum: 6. 10. 2019
Text: Rút 1,1–5

http://www.bskk.cz/

Otázky ke studiu knihy Rút:

  1. Proč je kniha Rút v Bibli?
    Jaký je hlavní cíl té knihy? Nápověda- podívejte se na 4,18 až 22.
  2. Jak reaguji já, když moje plány dopadnou přesně opačně?
  3. Co kontroluje mou mysl a myšlení, když čelím bolesti a zklamání?
  4. Jaké verše mám připravené v mé mysli, abych správně mysel v každé situaci?

Popis podcastu

Kázání z Biblického sboru křesťanů Kladno. Věříme, že Bible je pravda a Ježíš Kristus je jediná cesta k Bohu.