Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Josef (1. část)

Biblická jména a úsloví

Petr Lindner

Společnost

Josef (1. část)

Obrázek epizody Josef (1. část)

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

39 min

O epizodě podcastu

Pokud jste doposud žili v tom, že Josef je české jméno, potažmo že být pražským Pepíkem je snad nějaká výsada, pak je mi líto, ale nejspíš vás v tomto podcastu zklamu. Ostatně kdyby jméno Josef bylo české, pak by se jaksi nemohlo vyskytovat v Bibli, a tím pádem ani v tomto podcastu s názvem Biblická jména a úsloví. Music: Ketsa ( https://freemusicarchive.org/music/Ketsa/5d/electric-sleep ) , Reeder ( https://freemusicarchive.org/music/Reeder/Marie_Doro/Reeder_-_marie_doro_-_03_watchmakers_daughter_CC-BY-NC-ND )

Pokud jste doposud žili v tom, že Josef je české jméno, potažmo že být pražským Pepíkem je snad nějaká výsada, pak je mi líto, ale nejspíš vás v tomto podcastu zklamu. Ostatně kdyby jméno Josef bylo české, pak by se jaksi nemohlo vyskytovat v Bibli, a tím pádem ani v tomto podcastu s názvem Biblická jména a úsloví.


Music:Ketsa,Reeder