
Best Lawyers | Jiřina Procházková a Ondřej Trubač: Advokátní komora může mít velkou sílu, když skončí vnímání my a oni

V podcastu Best Lawyers pokračujeme v minisérii, která blíže představuje elitní advokáty a advokátky usilující o místa v představenstvu České advokátní komory (ČAK).
Mezi ně patří i partnerka advokátní kanceláře Deloitte Legal Jiřina Procházková a Ondřej Trubač partner advokátní kanceláře Bříza & Trubač. Oba kandidují za uskupení Moderní advokacie. S jakým programem do říjnové volby jdou?
Popis podcastu
Podcast Best Lawyers přináší na Info.cz každé pondělí rozhovory s partnery nejúspěšnějších advokátních kanceláří na českém trhu. Pozvání Jaroslava Kramera přijali jak zástupci dvacítky největších právnických firem, tak dynamicky rostoucích domácích i mezinárodních kanceláří.