Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Feminismus, děti a tanec v symfonii?!Povídání o mateřství, rodině a lásce, která si zaslouží být oslavována každý den, nejen druhou květnovou neděli.

Feminismus, děti a tanec v symfonii?!

Povídání o mateřství, rodině a lásce, která si zaslouží být oslavována každý den, nejen druhou květnovou neděli.

Popis podcastu

Jedinečné povídání o vztahu MATKA vs DCERA a DCERA vs MATKA Zpěvačka Berenika Kohoutová a její máma, spisovatelka a scénáristka Irena Obermannová rozebírají své rodinné vztahy. Budou na sebe křičet? Budou si nadávat? To vše v jejich otevřeném povídání.