Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tereza Rak Ješinová: Jak vystoupit z komfortní zóny a radovat se z každé změny, kterou nám život přinese?

BE-DNA TALKS

BE-DNA Talks

Byznys

Tereza Rak Ješinová: Jak vystoupit z komfortní zóny a radovat se z každé změny, kterou nám život přinese?

Obrázek epizody Tereza Rak Ješinová: Jak vystoupit z komfortní zóny a radovat se z každé změny, kterou nám život přinese?

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

49 min

O epizodě podcastu

Tereza Rak stojí za úspěšným projektem Srdce z jeřabin. Kromě denní inspirace pro více jak 66 tisíc fanoušků, je také skvělou mámou, partnerkou a marketingovým guru pro všechny, které by vstup do sociálních sítí zajímal. Život se jí párkrát obrátil vzhůru nohama a my jsme o tom chtěly vědět víc.

S Tereza Rak Ješinová jsme před časem dělali rozhovor v rámci našeho podcastu Bedna Talks.

Všichni naši hosté mají jedno společné. Uvědomili si, co je naplňuje, zastavili se, upravili svůj pracovní život a vystoupili ze své komfortní zóny, čímž objevili přidanou hodnotu světa okolo. Terka pracovala před sedmi lety na vysoké manažerské pozici ve společnosti Holmes place. Před odchodem na první mateřskou dovolenou se od ní očekávalo, že bude zpět po šestinedělí. Opak je však pravdou. Terka je doma s dětmi už sedm let. Vedle toho vybudovala úspěšnou značku Srdce z Jeřabin. Zaměřuje se na DYI a počet jejich sledujících na Instagramu přesáhl 70 000.

Kdo byla Terka dříve a kdo je nyní? Jak přemýšlela o přechodu z podpatků do holínek a jak to hodnotí dnes?  Čeká vás příjemných 47 minut, které stojí za to si pustit. Zvědavě se ptá naše Alena Lhotáková.

Popis podcastu

Naša zvedavosť a túžba priblížiť životné príbehy ľudí nás priviedla k tomu, že sa o nich delíme v rozhovoroch. Voláme ich rozhovory bez hraníc – sú o živote a biznise, o mužskom i ženskom pohľade.