Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

ARCHIZOOM

archizoom

Věda a technika

ARTERIOR: QARTA ARCHITEKTURA

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

27 min

Ve spolupráci s The Chemistry Gallery přinášíme nový seriál o umění v architektuře. Architektura a umění jdou ruku v ruce. Proto si do nového seriálu Arterior zveme zajímavé hosty: architekty a interiérové designéry, kteří s uměleckými díly ve své tvorbě cíleně pracují. Prvními hosty Petra Hájka, galeristy a průvodce celého seriálu, jsou Jiří Řezák a David Wittassek z ateliéru QARTA architektura.

* * * *

QARTA architektura

Kreativní skupina pod vedením Jiřího Řezáka, Davida Wittasska a Martiny Řezákové navrhovala například smíchovský projekt FIVE nebo nové výukové centrum VŠPJ. V současnosti QARTA ARCHITEKTURA pracuje na rekonstrukci Domu odborů Radost i rezidenčním projektu Fragment.

Architekti v prvním díle video podcastu dále přibližují nejen vznik návrhu specifické fasády budovy Fragment, diskuze kolem stavby Domu Radost, ale také například to, jak probíhá spolupráce architekta a umělce nebo jaká je role investora.

* * * *

ARCHIZOOM.CZ
Publikujeme kvalitní architekturu. Mluvíme s lidmi okolo ní. Píšeme, fotíme a natáčíme. A náš původní obsah sdílíme s vámi na www.archizoom.cz

Sledujte ARCHIZOOM.CZ na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/archizoom.cz​/​
Sledujte ARCHIZOOM.CZ na LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/arch...
Sledujte ARCHIZOOM.CZ na INSTAGRAMU: https://www.instagram.com/archizoom.cz/​

Popis podcastu

ARCHIZOOM. Každý týden rozhovory, články a videa o české architektuře. Ve spolupráci s těmi nejlepšími značkami a jmény ze světa architektury a designu vytváříme exkluzivní digitální i tištěný obsah. Sledujte naše původní videopořady na Youtube a na www.archizoom.cz.