Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody APAreview #42 (27.11.2022)

APATYKÁŘ® – Podcast

PharmDr. Martin Dočkal

Zpravodajství

APAreview #42 (27.11.2022)

Obrázek epizody APAreview #42 (27.11.2022)

Poslechněte si podcast

27. 11. 2022

26 sec

Pravidelný výběr z odborného farmaceutického poradenství Dr. Martina Dočkala pro profesionály. Deset minut a můžete si být jisti, že máte aktuální přehled o všem důležitém z farmacie, inovací, e-commerce a eHealth. Včetně informací o připravovaných novinkách.

Popis podcastu

Hlavní podcastový kanál portálu APATYKÁŘ®. Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, se zaměřují na inovace ve farmacii a cílené start-upy, online lékárenství a eHealth řešení, lékovou politiku, lékárenské modely a zavádění inovativních prémiových farmaceutických služeb (včetně možností jejich financování), logistiku a zajištění distribučního řetězce ve farmacii a zajímavé investiční příležitosti ve farmacii. Dr. Martin Dočkal je průkopníkem v českém podcastingu a jako první spustil originální podcasting z farmaceutického sektoru.