Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Anna Faltová

annafaltova

Zdraví

Víra- tak, jak vám o ní nikdo neřekne… | Ft. moje maminka

Play

Poslechněte si podcast

3. 5. 2021

1 hod 5 min

Jak jsem slíbila, tak to je.. Rozhovorů na vás teď čeká plno a já se nemůžu dočkat, až je všechny uslyšíte!

V dnešním díle jsem zasedla za mikrofon společně s mojí maminkou, kterou jste u mě mohli slyšet už v několika předchozích epizodách- https://annafaltova.podbean.com/e/psychika-v-karantene-pokud-se-ted-necitis-dobre-pust-si-tohle-34-podcast/ a https://annafaltova.podbean.com/e/9-podcast-takhle-me-nikdo-neznate-aneb-zpoved-moji-maminky/ )

Obě měli velmi pozitivní ohlas a prosili jste o více s mamkou- vůbec se nedivím. Pro mě to je jedna z nejdůležitějších osob v životě a jsem víc než šťastná, že vám ji můžu přivést do vašich uší i dneska.

Bavily jsme se o jednom hlavním tématu- VÍRA. Téma, které je v Česku bohužel někdy tak trošku „tabu“. Lidé se bojí mluvit o své víře, bojí se reakcí okolí a nemělo by to takhle být. Jak to vím? Dřív jsem to měla totiž taky tak. 

Rozpovídaly jsme se o našich zkušenostech, příbězích a jsem přesvědčená, že slyšet tuhle epizodu, pomůže i ateistovi.

Tudíž ať jste či nejste věřící, ať už třeba máte pocit, že „tam nahoře něco je“ nebo ať jste třeba i ten největší ateista, tahle epizoda je hodně upřímná a HODNĚ VÁM PŘEDÁ! Došlo v ní i na slzy. štěstí samozřejmě…;)

Ať se líbí!

.........

info@annafaltova.cz

.........

WEB: http://www.www.annafaltova.cz/

➢ Instagram: https://www.instagram.com/annafaltova/  ➢ Youtube: https://www.youtube.com/annafaltova

 

Popis podcastu

Anna Faltová podcast