Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody EP129 - Back to the roots (Maroš Potůček, Martin Hudák)

EP129 - Back to the roots (Maroš Potůček, Martin Hudák)

Obrázek epizody EP129 - Back to the roots (Maroš Potůček, Martin Hudák)

Poslechněte si podcast

Včera

37 min

Vítejte u další epizody podcastu ALKOHOLOG.

Back to the roots, konkrétně k beetroot, pojedeme na Slovensko s výbornou dvojkou Marošem Potůčkem a Martinem Hudákem a čeká nás řepný destilát Apollo Nova.

Jak díky svým zkušenostem ze zahraničí porovnávají výrobu alkoholu doma a venku, co pak mezi CZ a SK a proč se rozhodli pro nestandardní chuť řepy? Jaké jsou jejich role v projektu Apollo Nova a na koho cílí se svým produktem?

Podíváme se na věhlas slovenského repáku, proč naši hosté používají obrat "tequila východu", jak velký risk byl takový produkt začít a jak nejlépe ho využívat v rámci mixability?

Nebuď alkoholik, buď alkoholog!

Popis podcastu

Alkoholog: podcast, kde se pojí drinky s gastronomií! Lukáš Kesner a Viktor Gleich tě vezmou na tour po chutích, trendech i zákulisí gastro světa. Nalij si něco dobrého a poslouchej – ať už jsi fanoušek fine diningu, street foodu nebo jen rád objevuješ nové kombinace chutí. Každá epizoda je servírovaná s humorem, nadhledem a zajímavými hosty! Nebuď alkoholik, buď alkoholog!