Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Soundsystém #4: Proč je album GOLD od saxofonisty Alabastera dePlumea balzám na neklidnou dobu?

Alarm

Alarm

Společnost

Soundsystém #4: Proč je album GOLD od saxofonisty Alabastera dePlumea balzám na neklidnou dobu?

Obrázek epizody Soundsystém #4: Proč je album GOLD od saxofonisty Alabastera dePlumea balzám na neklidnou dobu?

Poslechněte si podcast

27. 4. 2022

25 min

O epizodě podcastu

Album GOLD od původem manchesterského saxofonisty a básníka Alabastera dePlumea je jako balzám na neklidnou dobu. Jedenačtyřicetiletý Gus Fairbarn, jak zní dePlumeovo občanské jméno, se živil jako sociální pracovník a s péčí o druhé má bohaté zkušenosti. Využívá je na albu GOLD, které se hudebně pohybuje na pomezí soudobého jazzu, experimentální hudby a kytarového minimalismu. Pokud chcete vědět, jestli se Jiří Špičák s Milošem Hrochem dostali do jazzového transu, jak se jim GOLD líbilo a zda vůbec jde o album pro jazzové elitáře, pusťte si Soundsystém v audiu.
Album GOLD od původem manchesterského saxofonisty a básníka Alabastera dePlumea je jako balzám na neklidnou dobu. Jedenačtyřicetiletý Gus Fairbarn, jak zní dePlumeovo občanské jméno, se živil jako sociální pracovník a s péčí o druhé má bohaté zkušenosti. Využívá je na albu GOLD, které se hudebně pohybuje na pomezí soudobého jazzu, experimentální hudby a kytarového minimalismu. Pokud chcete vědět, jestli se Jiří Špičák s Milošem Hrochem dostali do jazzového transu, jak se jim GOLD líbilo a zda vůbec jde o album pro jazzové elitáře, pusťte si Soundsystém v audiu. bit.ly/Soundsystem_do_mailu