Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Alarm

Alarm

Společnost

Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Obrázek epizody Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

31 min

O epizodě podcastu

Na konci srpna proběhlo v pražském Kampusu Hybernská netradiční nahrávání podcastu Kolaps. Pár metrů od domovského studia Mr.Wombat jsme nový díl nahrávali živě za účasti publika. Hostem byl tvůrce jiného oblíbeného pořadu Alarmu, nihilistický youtuber Standa Biler, kterého znáte jako sociologa, publicistu, ale taky jako autora pořadu Všichni tady umřeme. Bavili jsme se ve velmi odlehčeném, až stand-upovém tónu o tom, jestli náhodou nenastává kolaps kolapsu a úpadek úpadku a jestli tedy není náhodou tak krásná disciplína jako je diskutování o zániku světa, dnes sama v krizi.
Na konci srpna proběhlo v pražském Kampusu Hybernská netradiční nahrávání podcastu Kolaps. Pár metrů od domovského studia Mr. Wombat jsme nahrávali živě za účasti publika. Hostem byl tvůrce oblíbeného pořadu Alarmu Všichni tady umřeme, nihilistický youtuber, ale také sociolog a publicista Standa Biler. Bavili jsme se v odlehčeném, až standupovém tónu o tom, jestli náhodou nenastává kolaps kolapsu a úpadek úpadku, a jestli tedy není už i tak krásná disciplína, jako je diskutování o zániku světa, dnes v krizi.