Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Alarm

Alarm

Společnost

Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Obrázek epizody Kolaps #48: Standa Biler - Je úpadek v úpadku? O krizi debatování nad koncem světa

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

31 min

Na konci srpna proběhlo v pražském Kampusu Hybernská netradiční nahrávání podcastu Kolaps. Pár metrů od domovského studia Mr.Wombat jsme nový díl nahrávali živě za účasti publika. Hostem byl tvůrce jiného oblíbeného pořadu Alarmu, nihilistický youtuber Standa Biler, kterého znáte jako sociologa, publicistu, ale taky jako autora pořadu Všichni tady umřeme. Bavili jsme se ve velmi odlehčeném, až stand-upovém tónu o tom, jestli náhodou nenastává kolaps kolapsu a úpadek úpadku a jestli tedy není náhodou tak krásná disciplína jako je diskutování o zániku světa, dnes sama v krizi.

Popis podcastu

Audio kanál online deníku Alarm. Poslechněte si podcasty o politice, kultuře, sportu, nebo urbanismu. http://a2larm.cz/ https://eshop.a2larm.cz/ https://www.darujme.cz/projekt/905 Společně tvoříme mainstream!