
Saša Michailidis se ptá hostů na předávání Oscarů, které bylo letos ve znamení nezávislého filmu. Boj o osud Dejvické nádražky nabízí i otázku, jak naložit s bývalými nádražními budovami. Jak se to daří v Praze Bubenči a jak v Karviné? Divadelníci na Kladně se rozhádali kvůli inscenaci pro děti a rodiče. V Litomyšli chystají mobilní SmetaNový sál, jakou roli hraje architektura a akustika koncertních sálů?Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Podcast, ve kterém si na jedno kulturní téma posvítíme z více úhlů pohledu. Poslouchejte od pondělí do pátku od 16:30 živě na Vltavě nebo ze záznamu na našem webu, v aplikaci mujRozhlas a na dalších podcastových platformách.
Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
