Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jestli se udržíme, může se dostavit vinyl efekt, říká šéfredaktor tištěného magazínu UNI

Jestli se udržíme, může se dostavit vinyl efekt, říká šéfredaktor tištěného magazínu UNI

Obrázek epizody Jestli se udržíme, může se dostavit vinyl efekt, říká šéfredaktor tištěného magazínu UNI

Poslechněte si podcast

23. 1. 2025

25 min

O epizodě podcastu

Skončil tištěný časopis o klasické hudbě Harmonie, ten zůstává jen online. Jak náročné je provozovat kulturní magazín či web? Saša Michailidis se ptá Lenky Dombrovské a Ondřeje Bezra.Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Saša Michailidis se ptá dramaturgyně, kurátorky, divadelní publicistky uměleckého spolkového časopisu Dílo Lenky Dombrovské a šéfredaktora kulturního magazínu UNI, hudebního publicisty Ondřeje Bezra. Divadelní noviny budou v tištěné podobě vycházet už jen jednou měsíčně. S novým rokem skončil tištěný časopis o klasické hudbě Harmonie. Podobný osud potkal v posledních letech více tištěných časopisů o umění.Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Podcast, ve kterém si na jedno kulturní téma posvítíme z více úhlů pohledu. Poslouchejte od pondělí do pátku od 16:30 živě na Vltavě nebo ze záznamu na našem webu, v aplikaci mujRozhlas a na dalších podcastových platformách.

Všechny díly podcastu Akcent můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .