Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Za osm let konkurují globálním hráčům. Česká elektronika míří do světa

Za osm let konkurují globálním hráčům. Česká elektronika míří do světa

Obrázek epizody Za osm let konkurují globálním hráčům. Česká elektronika míří do světa

Poslechněte si podcast

19. 11. 2025

17 min

Může se česká firma prosadit se mezi značkami spotřební elektroniky jako je Sony nebo Philips? Společnost Niceboy ukazuje, že to není nemožné. Během osmi let se dostala na osmnáct evropských trhů, vyhoupla se k půlmiliardovým tržbám a do tří let míří za dvojnásobkem. Vedle sluchátek, reproduktorů a chytrých spotřebičů tomu má pomoci i prsten, který jako první na světě hlídá zdraví a zároveň umí platit.

„Na začátku roku jsme si nastavili tříletou strategii a na jejím konci bychom se chtěli dostat na tu pomyslnou metu jedné miliardy v obratu. Máme nastavenou strategii, která kombinuje inovativní produkty, zvýšenou přítomnost v zahraničí a rozvoj strategických spoluprací s partnery,“ popisuje v rozhovoru pro SZ Byznys generální ředitel Niceboy Michal Čarný s tím, že zatím – podle letošních výsledků- firma naplánovanou trajektorii drží.

  • Agenda. Rozhovory s top lídry českého byznysu, zakladateli firem, odborníky. Čtvrthodinka o byznysu z první ruky.
  • Každý všední den na SZ Byznys a ve všech podcastových aplikacích.
  • Odebírejte na Podcasty.cz , Apple Podcasts nebo Spotify .

Popis podcastu

Čtvrthodinka o byznysu z první ruky. Rozhovory s top lídry, zakladateli firem a špičkami českého byznysu. Každý všední den na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.