Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vlaky do Chorvatska vrátíme, ale teď musíme soutěžit o trh doma

Agenda

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Byznys

,

Podnikání

,

Byznys zprávy

Vlaky do Chorvatska vrátíme, ale teď musíme soutěžit o trh doma

Obrázek epizody Vlaky do Chorvatska vrátíme, ale teď musíme soutěžit o trh doma

Agenda

Poslechněte si podcast

Dnes

18 min

Do sedmi let chce být RegioJet Radima Jančury největší dopravce na železnici. „Jsem o tom přesvědčený, ale musí nám pomoci i Arriva a další konkurenti. Neutrhneme půlku trhu, ale 30–40 procent určitě,“ říká v rozhovoru pro Agendu SZ Byznys Jančura.

Aktuálně má RegioJet podíl sedm procent, České dráhy zhruba osmdesát. Jak ale Jančura říká, to je jen díky starým smlouvám s přímým zadáním. „Z předchozích šesti soutěží Dráhy ani jednou nevyhrály. To ukazuje, jak jsme od sebe diametrálně daleko. Ale je to přirozené. Dominanti typu Českých drah se budou postupně zmenšovat a měli by zlepšit efektivitu, naopak my menší a levní zmolochovatíme,“ dodává Jančura.

  • Agenda. Rozhovory s top lídry českého byznysu, zakladateli firem, odborníky. Čtvrthodinka o byznysu z první ruky.
  • Každý všední den na SZ Byznys a ve všech podcastových aplikacích.
  • Odebírejte na Podcasty.cz , Apple Podcasts nebo Spotify .

Popis podcastu

Čtvrthodinka o byznysu z první ruky. Rozhovory s top lídry, zakladateli firem a špičkami českého byznysu. Každý všední den na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.