Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sázkovky mají hokejové žně. Do kapsy jim hrají prohry favoritů

Agenda

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Byznys

,

Podnikání

,

Byznys zprávy

Sázkovky mají hokejové žně. Do kapsy jim hrají prohry favoritů

Obrázek epizody Sázkovky mají hokejové žně. Do kapsy jim hrají prohry favoritů

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

16 min

Fortuna, druhá největší sázková kancelář v Česku, čeká z hokejového šampionátu tržby přes 840 milionů korun. Těší se i na fotbalové Euro a Olympiádu.

Hokejový šampionát je v plném proudu a jazykem sportovních expertů jsou v permanenci i sázkové kanceláře. Expert Fortuny Roman Kovařík očekává, že se letos na hokejové zápasy prosází více než loni, kdy to bylo zhruba 700 milionů korun.

„Doufáme, že ano. Odhadujeme, že by náběry mohly růst až o 20 procent. Je to samozřejmě díky tomu, že se mistrovství hraje tady v Česku, v Praze a v Ostravě,“ říká Kovařík s tím, že k podobnému nárůstu došlo i při minulém domácím šampionátu v roce 2015.


V dosavadním průběhu šampionátu vsadili lidé u Fortuny nejvíc - téměř 20 milionů korun - na zápas Česka s Norskem, který tým hostitelské země vyhrál 6:3. Drtivá většina sázek mířila podle Kovaříka pochopitelně na vítězství favorizovaného Česka.

  • Agenda. Rozhovory s top lídry českého byznysu, zakladateli firem, odborníky. Čtvrthodinka o byznysu z první ruky.
  • Každý všední den na SZ Byznys a ve všech podcastových aplikacích.
  • Odebírejte na Podcasty.cz , Apple Podcasts nebo Spotify .