Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Mach: Nevidím na obzoru žádnou velkou finanční krizi. USA už nejsou vysněna země. Usnuly na vavřínech.

Aby bylo jasno - rozhovory

Aby bylo jasno

Zpravodajství

,

Společnost

Petr Mach: Nevidím na obzoru žádnou velkou finanční krizi. USA už nejsou vysněna země. Usnuly na vavřínech.

Obrázek epizody Petr Mach: Nevidím na obzoru žádnou velkou finanční krizi. USA už nejsou vysněna země. Usnuly na vavřínech.

Poslechněte si podcast

30. 3. 2023

21 min

Vítejte u Aby bylo jasno. V jakém stavu je česká ekonomika? Dostanou se po zahraničních bankách do potíží banky české? Jak se bude letos vyvíjet inflace?  A jak vypadá rozložení ekonomických sil ve světe? I o tom budeme hovořit.

Naším dnešním hostem je bývalý politik ODS a předseda Strany svobodných občanů. Poslanec Evropského parlamentu, někdejší poradce prezidenta Václava Klause, kritik Evropské unie a také editor česko-čínského bulletinu Konfuciova Institutu. Vysokoškolský pedagog, vedoucí katedry Ekonomie a managementu Vysoké školy finanční a správní, Petr Mach.

Popis podcastu

Moderátorka Jana Bobošíková, analytička Hana Lipovská a hosté, kteří by měli být slyšet. Nepřesvědčujeme. Informujeme. Jsme #freespeechabsolutist