Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #ViteznePortfolio na 2H: Technologie dál (po)táhnou. Není ale všechno zlato, co se třpytí

#ViteznePortfolio na 2H: Technologie dál (po)táhnou. Není ale všechno zlato, co se třpytí

Obrázek epizody #ViteznePortfolio na 2H: Technologie dál (po)táhnou. Není ale všechno zlato, co se třpytí

Poslechněte si podcast

21. 6. 2023

24 min

Americké technologické tituly mohou výběrově i v druhém pololetí odvést v portfoliu slušnou práci. Obecně je však big tech drahý, takže nelze kupovat vše bez rozmyslu, poradil v červnové debatě z cyklu ABCD investora Tomáš Daňhel, investiční specialista v Saxo Bank. Zajímavé podle něj mohou být tituly po korekci a vsadit si investoři mohou i na volatilitu. Více o projektu ABCD investora a výběr toho nejlepšího z debat ve formě podcastů najdete na webu www.azinvestora.info.

Popis podcastu

Podcast ABCD investora nabízí unikátní možnost získat komplexní, prakticky využitelnou informaci pro sestavení a správu osobního portfolia. Pomocnou ruku na cestě k tomuto cíli nabízejí přední domácí experti, například šéf pražské burzy Petr Koblic, portfoliomanažer fondu Top Stocks Ján Hájek nebo tržní veterán Roman Koděra ze společnosti Patria Finance.