Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ABCD investora (5): Megatrendy a vaše portfolio aneb Investiční tipy a triky na třetí dekádu

ABCD investora (5): Megatrendy a vaše portfolio aneb Investiční tipy a triky na třetí dekádu

Obrázek epizody ABCD investora (5): Megatrendy a vaše portfolio aneb Investiční tipy a triky na třetí dekádu

Poslechněte si podcast

13. 1. 2020

17 min

Diverzifikace je stále zlatým pravidlem investování, její definice se ale (z)mění. V důsledku probíhajícího historického zlomu poháněného technologiemi, demografií a rozvíjejícími se zeměmi totiž mohou mít napříště vůdčí sektory i mocnosti odlišnou podobu i lokaci. Výzvy a příležitosti s tím spojené je třeba reflektovat už dnes. Podrobnosti jsme diskutovali se zakladatelem poradenské společnosti 6D Pavlem Kysilkou. Další investiční tipy a triky naleznete na stránkách www.azinvestora.info

Popis podcastu

Podcast ABCD investora nabízí unikátní možnost získat komplexní, prakticky využitelnou informaci pro sestavení a správu osobního portfolia. Pomocnou ruku na cestě k tomuto cíli nabízejí přední domácí experti, například šéf pražské burzy Petr Koblic, portfoliomanažer fondu Top Stocks Ján Hájek nebo tržní veterán Roman Koděra ze společnosti Patria Finance.