Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ÚS nařídil vládě akreditovat prezidenta na summit NATO * Rozhovor s ředitelkami 2 evropských veřejnoprávních médií

ÚS nařídil vládě akreditovat prezidenta na summit NATO * Rozhovor s ředitelkami 2 evropských veřejnoprávních médií

Obrázek epizody ÚS nařídil vládě akreditovat prezidenta na summit NATO * Rozhovor s ředitelkami 2 evropských veřejnoprávních médií

Poslechněte si podcast

24. 6. 2026

1 hod 12 min

M1: Ústavní soud zasáhl do sporu mezi vládou a prezidentem. Podle jeho předběžného opatření má vláda zajistit účast Petra Pavla na summitu NATO v Ankaře. Co toto rozhodnutí znamená právně a co politicky? Dnešní téma číslo jedna.

M2: Role, postavení a nezávislost evropských veřejnoprávních médií - téma rozhovoru s ředitelkami švédského rozhlasu a litevské veřejnoprávní televize a rozhlasu v druhé části dnešní Devadesátky.

Popis podcastu

Devadesát minut, které v kontextu objasní hlavní témata dne. Interaktivní zpravodajský pořad, do kterého se mohou prostřednictvím dotazů zapojit i diváci. Televizní premiéru můžete sledovat každý všední den a v neděli na ČT24 po osmé hodině.