Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #31 - Ivo Mrena: Nechal jsem si vytetovat logo Shoptetu, protože tomu věřím

#31 - Ivo Mrena: Nechal jsem si vytetovat logo Shoptetu, protože tomu věřím

Obrázek epizody #31 - Ivo Mrena: Nechal jsem si vytetovat logo Shoptetu, protože tomu věřím

Poslechněte si podcast

22. 7. 2024

49 min

Ivo Mrena je s více než 16letou praxí v oblasti digitálního marketingu jako doma. Za svou kariéru spolupracoval s předními českými značkami jako jsou Škoda, T-Mobile, Creditas nebo např. Home Credit. Poslední tři roky najdete Iva v Shoptetu, kde už rok a půl vede marketing jako CMO. Jeho zkušenosti z agentur a zkušenost s vedením vlastního e-shopu mu umožňují přinášet do e-commerce světa svěží pohled, inovativní přístupy a zároveň i pochopení, protože si vším prošel na vlastní kůži.

Popis podcastu

Podcast o všem, co má a nemá ve světě marketingu smysl. Agentura Justmighty a její majitel Tomáš Pohl mluví o marketingu, designu, značce, podnikání a agenturním prostředí.