Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 567a – Naty Moskvitinová o tom, jak vystudovat vysokou školu v plném tanečním zápřahu, v čem se liší tanec v USA i jejím názoru na tuzemské soutěže

567a – Naty Moskvitinová o tom, jak vystudovat vysokou školu v plném tanečním zápřahu, v čem se liší tanec v USA i jejím názoru na tuzemské soutěže

Obrázek epizody 567a – Naty Moskvitinová o tom, jak vystudovat vysokou školu v plném tanečním zápřahu, v čem se liší tanec v USA i jejím názoru na tuzemské soutěže

Poslechněte si podcast

24. 11. 2023

35 min

S Naty Moskvitinovou jsme se podívali hned do několika tanečních světů. Do soutěžního, který zná z různých pohledů. Do toho v LA nebo NYC, které zažila před pár měsíci. Ale taky do světa vysokoškolačky, který se tam někam také musí vlézt. Jak taneční umění proniká do každodenního života studentů a jak se snoubí s náročností akademických výzev? Tohle vše i mnohem víc se dozvíš v díle s chomutovskou choreografkou a tanečnicí taneční školy Stardance.

Popis podcastu

Seznam se s osobnostmi nejen české taneční scény, nahlédni do zákulisí profesionálního nebo soutěžního tanečního světa, zjisti, co vše se s tancem dá spojit, nech se pozvat na nejrůznější taneční eventy. Podcast nejen o tanci a nejen pro tanečníky vznikl v produkci tanečních škol Movement Studios a moderuje ho Bára Guzdková, tvář České taneční organizace, která životem tančí více jak 25 let.